راه اندازی پروکسی بر روی آیفون و آی پد

No Comments

راه اندازی و پیکربندی پروکسی بر روی آیفون و آی پد بسیار آسان است در اینجا ما چگونه پیکربندی پروکسی بر روی آیفون و آی پد را به شما کاربران عزیز آموزش خواهیم داد.
قبل از شروع لازم به ذکر است که اگر شما حساب کاربری VPN ندارید میتوانید از سایت خرید vpn اکانت خود را تهیه کنید و پس از دریافت سرویس مورد نظر مراحل زیر را دنبال کنید.

مراحل تنظیم پروکسی بر روی آی فون یا آی پد:

1.برو به تنظیمات

راه اندازی پروکسی بر روی آیفون و آی پد

2. سپس وای فای را انتخاب کنید.

خرید vpn

3. سپس گزینه Wi-Fi network را انتخاب کنید و پروکسی را بر روی HTTP قرار دهید.

خرید vpn

4.  سپس با ادامه تنظیمات بروید تنظیمات دستی را انتخاب کنید یکی از سرور های معرفی شده را وارد کنید سپس یکی از پورت های 81، 8080 یا 3129 را انتخاب کنید سپس نام کاربری و رمز عبور اکانت VPN خود را وارد کنید و بر روی گزینه تایید کلیک نمایید.

خرید vpn

پس از انجام تمامی تنظیمات و ذخیره سازی پروکسی شما بر روی آیفون یا آی پد شما مورد استفاده می باشد و با استفاده از گزینه اتصال می توانید از سرویس خود استفاده نمایید.

تهیه شده توسط:خرید vpn

  درباره ما و این وبلاگ

  p30vpn یک شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات vpn می باشد , در این وبلاگ مطالب روز درباره vpn و سایر اخبار دنیا اینترنت منتشر می شود.

  اکانت تست vpn و نمایندگی vpn

  ما خدمات حرفه ای خرید vpn را انجام می دهیم , مشترکین می توانند برای دریافت اکانت تست به اکانت تست vpn مراجعه کنند , همچنین برای دریافت نمایندگی vpn می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

  Subscribe to our newsletter!

  Fields marked with an * are required

  More from our blog

  See all posts
  No Comments