دور زدن DD-WRT بوسیله استفاده از پروکسی

No Comments

دور زدن DD-WRT بوسیله استفاده از پروکسی

اگر شما برای استفاده از DNS هوشمند مشکل دارید یا به هر دلیلی نمیتوانید از آن استفاده کنید میتوانید از تنظیمات دستی استفاده کنید و برای رهگیری DNS خود از (TCP / UDP پورت 53) استفاده نمایید.

اگر شما از یک روتر مبتنی بر DD-WRT یا لینوکس استفاده میکنید با استفاده از پروکسی های سرویس های خرید vpn میتوانید به دور زدن محدودیت های آن بپردازید و به راحتی از تمامی خدمات استفاده نمایید.

1. در سایت P30vpn به قسمت ناحیه کاربری خود مراجعه کنید و بر روی گزینه دور زدن DNS کلیک کنید و تنظیمات آن را بر روی دستگاه خود انجام دهید.

خرید vpn

2.به قسمت تنظیمات روتر خود وارد شوید به تب راه اندازی” و “راه اندازی عمومی بروید.

3. به قسمت تنظیمات سرور و آدرس شبکه بروید و گزینه DHCP را فعال کنید و دی ان اس استاتیک خود را به DNS 1: 8.8.8.8 و دی ان اس داینامیک خود را به DNS 2: 8.8.4.4 تغییر دهید و گزینه DNSMasq را غیر فعال کنید و در نهایت بر روی ذخیره تنظیمات کلیک نمایید.

خرید vpn

4. به قسمت مدیریت بروید و به زبانه دستورات بروید.

خرید vpn

5. با استفاده از تنظیمات دریافت شده که در اختیار شما قرار داده شده است پروکسی DNS خود را راه اندازی کنید و بر روی ذخیره تنظیمات کلیک کنید.

خرید vpn

6. در حال حاضر تنظیمات فایروال شما انجام شده است و در پایان بر روی ذخیره تنظیمات فایروال کلیک نمایید.

خرید vpn

منبع: خرید vpn

  درباره ما و این وبلاگ

  p30vpn یک شرکت بزرگ ارائه دهنده خدمات vpn می باشد , در این وبلاگ مطالب روز درباره vpn و سایر اخبار دنیا اینترنت منتشر می شود.

  اکانت تست vpn و نمایندگی vpn

  ما خدمات حرفه ای خرید vpn را انجام می دهیم , مشترکین می توانند برای دریافت اکانت تست به اکانت تست vpn مراجعه کنند , همچنین برای دریافت نمایندگی vpn می توانید به قسمت تماس با ما مراجعه کنید.

  Subscribe to our newsletter!

  Fields marked with an * are required

  More from our blog

  See all posts
  No Comments